G-11P20XZYB1

MAŽMENINĖ PREKYBA » DINITROL - antikorozinės medžiagos

 • DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER 
  (rūdžių surišėjas) 

  DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER rūdžių surišėjas, antikorozinė danga ir gruntas vienu metu. Rūdys neutralizuojamos. DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER su plienu ir rūdimis sudaro vieną metalo organišką plieno junginį. Šis juodas, labai kompaktiškas ir atsparus apsauginis sluoksnis užtikrina ilgalaikį antikorozinį poveikį. Dėka epoksidinės dervos priedo – tai t.p. ir gruntas. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® RC 800 
  (rūdžių modifikatorius)

  DINITROL® RC 800 yra greitai veikiantis ir efektyvus, betirpiklinis rūdžių modifikatorius, kurio sudėtyje yra kopolimero latekso ir organinio kompleksinio modifikatoriaus (nėra nei rūgščių, nei švino). Rūdis, esančias ant plieninių ir geležinių dirbinių, sujungia į stabilų organinį kompleksą, neveikia švaraus metalo. Neišskiria nuodingų ar kenksmingų dujų. Išdžiūvus susiformuoja vandens bei oro nepraleidžianti plėvelė, kuri patikimai apsaugo nuo tolimesnės korozijos. Gerai sukimba su kitomis antikorozinėmis dangomis. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® ML
  (antikorozinė priemonė uždaroms ertmėms)

  DINITROL® ML yra labai skvarbi ir patikima apsauginė antikorozinė danga, išstumia drėgmę, gerai drėkina dalinai surūdijusį paviršių. Naudojama naujų ir naudotų automobilių uždarų ertmių ir sunkiai pasiekiamų vietų, kurių neįmanoma iki galo išvalyti ir pašalinti drėgmę (slenksčių, durelių, suvirinimo siūlių, lonžeronų ir kt.) padengimui. Jos sudėtyje yra mineraliniai tepalai, vaškai, tirpikliai ir korozijos inhibitoriai. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 8540 
  Balti akriliniai dažai

  DINITROL® 8540 – tai balti akriliniai, greitai džiūstantys dažai, pasižymi geru dengiamumu ir ilgaamžiškumu. Dažų plėvelė ypatingai atspari išorės veiksmams. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 8540 
  Balti akriliniai dažai

  DINITROL® 8540 – tai balti akriliniai, greitai džiūstantys dažai, pasižymi geru dengiamumu ir ilgaamžiškumu. Dažų plėvelė ypatingai atspari išorės veiksmams. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 8530 tai greitai džiūstantys akriliniai dažai, geras dengiamumas, neteka. Didelis pigmento kiekis užtikrina gerą atsparumą aplinkos poveikiui. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 8520 
  Remontiniai juodi matiniai dažai 

  DINITROL® 8520 tai greitai džiūstantys akriliniai dažai, geras dengiamumas, neteka. Didelis pigmento kiekis užtikrina gerą atsparumą aplinkos poveikiui. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 8510 tai greitai džiūstantys sidabro akrilo dažai, geras dengiamumas, neteka. Didelis pigmento kiekis užtikrina gerą dažų sluoksnio atsparumą išblukimui. Aerozolinė pakuotė garantuoja paprastą panaudojimą tiek automobilio priežiūrai (pvz. ratlankių dažymui) tiek ir buityje. Išdžiūvusi dažų plėvelė atspari naftos produktams. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 8500
  Akrilinis gruntas

  DINITROL® 8500 tai greitai džiūstantys pilkos spalvos akrilo gruntas, geras dengiamumas, neteka. Didelis pigmento kiekis užtikrina gerą grunto sluoksnio atsparumą išblukimui. Aerozolinė pakuotė garantuoja paprastą panaudojimą tiek automobilio priežiūrai (pvz. ratlankių gruntavimui) tiek ir buityje. Išdžiūvusi grunto plėvelė atspari naftos produktams.Tinkamas visoms įprastinėms dažų-lakų sistemoms.

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 8050 
  Aliuminio dažai

  DINITROL® 8050 tai karščiui atsparūs (iki+800°C) antikoroziniai dažai, kurių pigmento sudėtyje 99,5% gryno aliuminio. Dažai skirti dažyti dujų išmetimo sistemos dalims, karterio dalims, radiatoriams, kitoms detalėms vykdant kėbulo remonto darbus, o taip pat buityje, pavyzdžiui, žydinio elementams. Dažai ypač tinka paviršiams, kurie po dažymo įkaista iki+400°C, priešingu atveju dažai nėra atsparūs trinčiai. 

  Kaina: - EUR